Kolibrio palikuonis
  apie mus
 

                                            

     

Daug žmonių klausia: kodėl Kolibrio palikuonis ir bobteilai? Atsakau: mažas, kaip
paukštė, veislynas augina didelius meškiukus, o dabar ir mažą rytiečių stebuklą!

    Nuo 1992 m. mes, Ana ir Antanas Liutikai, auginame Lietuvoje bobteilus. Šis didelis meškiukas mus tiesiog sužavėjo. Mūsų nuomone, bobteilas yra veislė be minusų. Kai reikėjo šukuoti, supratau vieną: reikia neskubėti ir viską daryti su gera nuotaika, tada jaučiu malonumą. Savo šunų vilną renkame ir nuvežame į karšyklą, iš siūlų mezgame megztinius, kojines, dalį netgi parduodame, bet daugiausia dovanojame vaikams ir anūkams.
    Pirmas mūsų bobteilas buvo kalė
Mirabilis Blue Queen Cassandra. Paskui sukergėme ją su lenkų patinu Vigilat's Tudo Bem ir palikome sau berniuką Tarzaną.  Norėdami sustiprinti savo bobteilų tipą, padariau inbrydingą ir palikau sau kalytę. Mūsų pirmoji ir pati mylimiausia kalė mirė nuo vėžio sulaukus 8 metų. Iš Sankt Peterburgo veislyno.

''RASHN  FEIRI-TEIL''atvežėm kalę RASHN  FEIRI-TEIL GIVENCHY. Dabar turime tik penkias kales ir du  patinus.

Dar turime namuose ši cu. Mūsų ši cu kalytė Lady Etosha Coca Bast yra lenkų veisimo, tai yra linksmas stebuklas su kiniečių protu. Dabar turime penkias kales ši cu ir patina Kentauro Demarkus. 

   Dalyvaujame šunų parodose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Draugų turime daug, bet būtų ne pro šalį jų turėti dar daugiau! Jeigu kam reikia mūsų patarimų, su mielu noru Jums padėsime.

                                  

                              aliutik@takas.lt